Aktualności

COROCZNY PLENER RODZINNY 2013 !!!!!

 

Wystawa malarstwa Jerzy Jerych, Wojciech Majczyk, Wojciech Pomianowskiw Klubie Wojskowym przy ul. Pretwicza we Wrocławiu będzie czynna do końca miesiąca maja 2013. Zapraszamy.

 

Wystawa malarstwa Cezarego Trubaluka. Salve ! Mam zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy mych prac,której otwarcie jak i wernisaż odbędzie się dn.2 maja br. o godz. 17,00 w Miejskim Muzeum m.Kraliki - Czechy. Nad to pragnę poinformować o możliwości taniego zakwaterowania na miejscu, w tym  na cały weckend.

CEZ

 

Wroniecki Ośrodek Kultury – Muzeum Ziemi Wronieckiej zaprasza na wystawę malarstwa i rysunku Stanisława Babczyńskiego. Wernisaż wystawy odbędzie się 16 marca (sobota) o godzinie 17.00 w Sali wystaw czasowych w Muzeum Ziemi Wronieckiej. Wystawa potrwa do 6 maja br.

 

W dniach 7 - 9 grudnia 2012 r. zapoczątkowaliśmy nasze uczestnictwo w targach w Poznaniu. Chcemy aby stało się to stałym elementem prezentacji twórczości artystycznej członków naszego związku - na początek zamówiliśmy niewielkie stoisko, ale na przyszłość planujemy dużo większe, aby prezentacja była bardziej efektowna i pełna. Ekspozycja targowa jest inną formą niż wystawa, ale także pozwala na bezpośredni kontakt z odbiorcą - w dodatku daje możliwość sprzedaży prac. Impreza nazywa się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, w tym roku impreza odbyła się w dniach 7 - 9  grudnia. Na naszym stoisku pod wspólnym szyldem AUTORSKIE PRACOWNIE SZTUK PLASTYCZNYCH swoje prace zaprezentowali:

Janusz Kulawik - malarstwo na szkle i witraż

Jerzy Jerych - malarstwo

Maria Gostylla-Pachucka - malarstwo

Andrzej Woźniak - akwarela, rysowanie portretów i karykatur

Wojciech Pomianowski - malarstwo i Dorota Mielcarek - witraż

Na tę okoliczność wydaliśmy mały folder z krótkimi informacjami o naszych wystawcach. Nie jest łatwo - obecny czas nie sprzyja handlowi dziełami sztuki, ale z rozmów z innymi wystawcami bioracymi udział w festiwalu od lat wynika, że sytuacja się zmieni w niedalekiej przyszłości. Wszyscy mają taką nadzieję i dlatego najprawdopodobniej zechcemy się pokazać w przyszłym roku. Impreza odbywa się zawsze na początku grudnia, więc mamy trochę czasu na przygotowania. Liczymy na większe grono chętnych do pokazania się w Poznaniu. Po nowym roku zajmiemy się opracowaniem odpowiedniej strategii i poinformujemy wszystkich chętnych drogą mailową i pantoflową.


W dniach 6-8 grudnia 2013 r.  byliśmy na targach w poznaniu...

 

 

 

stoisko targowe 2013 r.

stoisko targowe 2013 r.

2013r.

2013r.

210 r.

210 r.

2013 r.

2013 r.

Stoisko nr 133

Stoisko nr 133

nasze stoisko

nasze stoisko

nasze stoisko z drugiej strony

nasze stoisko z drugiej strony

Janusz i Jurek

Janusz i Jurek

Janusz i jego witraże

Janusz i jego witraże

Andrzej Woźniak

Andrzej Woźniak

Andrzej rysuje młodego chłopca

Andrzej rysuje młodego chłopca

... rysuje Jurka...

... rysuje Jurka...

...rysuje Martę...

...rysuje Martę...

...Andrzej rysuje Wojtka...

...Andrzej rysuje Wojtka...

folder - strona 1

folder - strona 1

folder - strona 2

folder - strona 2

zaproszenie Cezarego

zaproszenie Cezarego